В Коропській громаді пройшла робоча зустріч
В Коропській громаді пройшла робоча зустріч з метою планування подальшої діяльності в межах напрямку залучення громадськості.
До участі в робочій зустрічі долучився голова Коропської громади Володимир Куніцин та представники селищної ради. Зустріч провела координаторка напряму Тетяна Романова.
Над чим ми працювали рік з громадою? Ми прокачували навички залучення громадян до управління громадою. В межах цього ми проводили і тренінги, і інформаційні кампанії з популяризації впроваджених інструментів участі, і заходи згуртування та багато іншого.
Згодом на Форумі участі ми зробимо підсумування наших досягнень по кожній громаді.
Робоча зустріч відбулась в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
