Поліський фонд

міжнародних та регіональних досліджень

Поліський фонд

міжнародних та регіональних досліджень

В Новгород-Сіверській громаді провели Майстерню майбутнього

В Новгород-Сіверській громаді провели Майстерню майбутнього. Під час цього заходу представники органу місцевого самоврядування та місцеві жителі розробили можливі сценарії розвитку громади в трьох, на їх думку, найпріоритетніших напрямках:
– дозвілля для молоді в громаді;
– розвиток переробної промисловості;
– об’єкти для майбутнього будівництва.
У заході взяла участь координаторка напряму залучення громадян DOBRE. Голос громад – Чернігівщина Тетяна Романова: “Такі заходи важливі для налагодження діалогу між владою і громадою. А за допомогою такого методу, як Майстерня майбутнього нам вдалося ще й зафіксувати потреби місцевих жителів та напрацювати рішення щодо їх вирішення. Також нам вдалося ще й помріяти. А це так само важливо в сучасних умовах життя українців”.
Тож, серед напрацьованих ідей були й ті, які можна реалізувати навіть без фінансових витрат. Такі ідеї переважно пропонувала молодь. Але й були ті, які потребують суттєвої фінансової підтримки. Хоча, як зазначили учасники, все можливо, було б бажання і люди.
Захід завершився неформальним спілкуванням зі смаколиками.
***
Захід відбувся в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).