Підсумковий тренінг «Школа проєктної майстерності: логіко-структурний підхід»
Завершився третій підсумковий тренінг в межах реалізації ініціативи «DOBRE. Голос громад – Чернігівщина». З 30 вересня по 2 жовтня для представників восьми цільових громад проєкту проходив тренінг «Школа проєктної майстерності: логіко-структурний підхід».
Основну увагу під час тренінгу приділили роботі над найскладнішою частиною проєктної заявки – логіко-структурною матрицею, що є однією з найважливіших розділів аплікаційної форми проєкту, працювали над особливостями її заповнення.
Учасники мали змогу отримати нові знання, зорієнтуватися як правильно розрізняти проєкт і процес, попрактикувалися у написанні логіко-структурної матриці, значну увагу приділили фінансовому плануванню проєкту.
На думку учасників заходу, за умови співпраці влади і громадськості результати роботи набагато більші і яскравіші та мають аплікацію у всій громаді. Подібного роду тренінги дають шанс зрозуміти куди рухатись та визначити відповідні вектори для подальшої роботи.
Незважаючи на те, що роботу школи завершено, Програма DOBRE триває, і всі учасники, які потребуватимуть консультаційного супроводу, матимуть змогу звернутися до координаторки напрямку розвитку ОГС Наталії Висіканець та отримати необхідну інформацію.
Захід проводився в рамках Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
