У Сосницькій громаді налагоджують діалог з молоддю
У Сосницькій громаді налагоджують діалог з молоддю.
Вчора відбулася цікава та корисна зустріч з молоддю нашої громади. Захід відбувся у формі діалогової платформи, під час якої обговорили тему: «Чому молодь повинна залишитись в громаді?». Мета такого заходу – налагодити діалог і співпрацю між владою і громадськістю (молоддю).
На заході провели опитування і виявили
Також було визначено, що однією із найкращих форм співпраці є створення і активна робота консультаційного і дорадчого органу – молодіжної ради.
Присутні ділилися своїми думками, потребами та пропозиціями, а також слухали досвід та поради від головних спікерів заходу – самої молоді. Вони розповіли про свої успіхи, виклики та перспективи, а також про те, що їх мотивує залишатися в громаді.
Захід відвідали представниця Програми «DOBRE» Тетяна Романова, секретар селищної ради Андрій Ткач та тимчасово виконуюча обов’язки начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Кальченко. Вони уважно слухали молодь та обіцяли врахувати їхні побажання та ідеї.
Захід проводиться в рамках Програми «Децентралізація приносити кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
