Захід згуртування у Новгород-Сіверській громаді
Екскурсія історичними місцями та кава з владою — так пройшла інтеграційна зустріч для внутрішньо переміщених осіб.
Учасники зустрічі мали можливість обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб у Новгород-Сіверській громаді.
На зустрічі був присутній Сергій Поливода, керуючий справами виконавчого комітету міської ради, генеральний директор КНП «Новгород-Сіверський міський Центр первинної медико-санітарної допомоги Борисюк Олена Генадіївна та начальник управління соцального захисту населення, сім‘ї та праці, Чуванова Світлана Федорівна.
Під час зустрічі були зібрані потреби від учасників та обговорили проблеми, з якими стикаються представники ВПО на новому місці проживання. Одна з них, це житло. Також у більшості учасників зустрічі рідні залишились на території, яка є небезпечною та де відсутні комунікаційні та логістичні зв’язки. А також підіймалось питання щодо відсутності вузькоспеціалізованих лікарів в громаді.
Перед зустріччю була організована екскурсія історичним місто Новгород-Сіверським для учасників заходу та чаювання зі смаколиками.
Учасникам відмітили важливість проведення таких заходів й надалі.
Захід згуртування організовано в межах Програми «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE), що виконується міжнародною організацією Глобал Ком’юнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).
